Auto do ślubu

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia do ślubu luksusowych samochodów. Samochody posiadają komfortowe, przestronne wnętrze z dwustrefową klimatyzacją i podgrzewanymi fotelami. Doskonałym połączeniem elegancji i nowoczesności. Z pewnością wzbogaci i upiększy ten niepowtarzalny dzień.

* Śluby * Wesela * Komunie * Inne uroczystości * 

Podarujcie sobie odrobinę luksusu


Ślub to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu osób, które chcą zawrzeć związek małżeński. Decydujący się na taki krok chcą, aby w tym szczególnym dniu wszystko wyglądało perfekcyjnie. Jednym z elementów, które decydują o podniosłym charakterze zaślubin, jest wybór pojazdu, którym Młoda Para będzie poruszać się do Kościoła i na Wesele. Chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom proponujemy luksusowe limuzyny z naszej kolekcji.

Prestiżowe pojazdy tworzą niepowtarzalny klimat, który pozwala na zawsze zapamiętać te podniosłe chwile. Jazda takim samochodem wzbudzi zainteresowanie i będzie miłą niespodzianką dla gości weselnych, a nietuzinkowy wygląd naszych aut do ślubu stanie się oryginalnym dopełnieniem oprawy weselnej.


Cenę i warunki wynajmu ustalamy z Państwem indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników, m.in. długość wynajmu oraz ogólny dystans jaki pokona auto.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z naszymi samochodami do ślubu. Gwarantujemy, że droga do ołtarza, a następnie na salę weselną, będzie jedną z najważniejszych podróży w Państwa życiu, i stanie się niezapomnianą pamiątką, do której będziecie chętnie wracać.